تا حالا شده که زمانی باشد که لازم باشد همه ی دستگاه های خود را به یک دستگاهی مثلاً رایانه بخواهید وصل کنید ، اما نتوانید این کار انجام دهید چراکه پورت های رایانه تان به تعدادی که شما می خواهید نمی باشد . پس حتماً یک USB Hub برای شما مفید خواهد بود پس بهتر است بگویم که  ORICO A3H10 یک هاب 10 پورت USB 3.0 با بدنه ای آلومینیومی می باشد که می تواند بهترین انتخاب شما به عنوان یک هاب باشد .

این فلش طوری است که شما دوست دارید آن را همراه کلید های خود ، حمل کنید. جنس لایه ی بیرونی این فلش از آلیاژ روی می باشد . JEWEL J80 در آزمایشات ، ضد آب بودن ، عدم خط و خراش افتادن روی فلز رویی فلش ، سریع بودن (USB 3.0) خود را به خوبی ثابت کرده است .

دستگاه Xiaomi Mi یک رد یاب تناسب اندام مقاوم در برابر آب است که قدم های شما را اندازه گیری می کند همراه با باتری عالی و قیمت بسیار مناسب.
هرچند که نام این دستبند یک نام صمیمی و داخلی ای در خارج از آسیا نیست  ، اما Xiaomi  چینی درحال کسب کردن سهم بازار جهانی برای گوشی های هوشمند است .مانند بسیاری از رقبای خود ، برای آغاز کار ، این دستگاه را به عنوان یک دستبند رد یاب تناسب اندام طراحی کرده  است.