بررسی پاور بانک Romoss Sofun 9

اگر که شما یک گوشی هوشمند یا یک لپ تاپ یا تبلتی دارید که مدام به شارژ شدن نیاز دارد و شما باید مدام کنار پریز برق برای شارژ کردن این دستگاه ها باشید ، این پاور بانک ، نیاز شما را رفع خواهد کرد .
جالب است بدانید که این پاور بانک منحصراً برای لپ تاپ ،  دارای قدرت برقی بیشتری است و اینجاست که باید بگویم ، Romoss Sofun 9 یک پاور بانک متفاوت است .


بررسی پاور بانک Romoss Sofun 9 4ساخت
Romoss Sofun 9 دارای یک ساختار براق و یکدست و هم چنین جمع و جور می باشد . این پاور بانک ، سفید رنگ می باشد و طراحی آن به گونه ای است که به راحتی در دستان شما نیز قابل حمل است .
در گوشه ی سمت راستِ پایین این دستگاه ، 4 چراغ LED برای نمایش میزان وضعیت شارژِ پاور بانک ، طراحی شده است .
ابعاد این دستگاه نیز : 2.2×8×21 سانتی متر می باشد .
وزن Romoss Sofun 9 نیز چیزی در حدود 570 گرم می باشد .
لبه ی سمت راستی این پاور بانک دارای 3 پورت USB ، یک دکمه ی روشن/خاموش و یک سوکت مخصوص اتصال آداپتور می باشد .

بسته
بسته ی این محصول ، یک کابل eUSB برای شارژ باتری بعضی از مدل های لپ تاپ و اولترابوک ها قرار دارد و هم چنین یک کابل USB برای شارژ کردن تلفن های همراه ، تبلت و دوربین دیجیتال نیز علاوه بر خود دستگاه درون جعبه ، در اختیار شما قرار داده شده است .

ظرفیت
این شارژر همراه ، دارای ظرفیت باتری 23400mAh (میلی آمپر بر ساعت) ، برای شارژ کردن انواع دستگاه های هوشمند می باشد . این دستگاه با قدرت حداکثر 82W ، به راحتی و به سرعت یک لپ تاپ را به طور کامل شارژ می کند .

اطمینان بخشی
جالب است بدانید که ، شما می توانید زمانی که پاور بانک هنوز به شارژ است ، آن را از برق جدا کنید . هم چنین این دستگاه ، دارای 500+ چرخه ی شارژ بیشتر برای زمانی که شارژ دستگاه صفر شد ، می باشد .

نتیجه
 اگر شما یک شارژر همراه برای دستگاه هایتان در مواقعی اظطرایتان می خواهید ، Romoss Sofun 9  ، یک پاور بانک قابل حمل می باشد که شارژ بسیار سریع و کافی ای را برای مواقع ضروری به دستگاه های شما ارائه می دهد .
توجه داشته باشید که این دستگاه دارای قابلیت standby(آماده به کار) می باشد به این معنی که بعد از گذشت 60 ثانیه ، به طور خودکار فعال خواهد شد .

مشخصات فنی
Input: eUSB (1)DC12-20V 3.5A (2)DC5V 1A MAX
Input: USB (1)DC5V 1A MAX (2)DC5V 2.4A MAX
Output: DC 5V 2.1A/DC 5V 1A

 خرید از فروشگاه اینترنتی آسارایان

منابع : techsmart ، romoss

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی