بررسی گیم پد بی سیم Logitech F710

می توانید کلید های موجود روی کنترلر را برای بازی هایی که از ابتدا از این کنترلر پشتیبانی نمی کنند را با برنامه ی پروفایلر لاجیتک برنامه ریزی کنید. کلید ها قابل برنامه ریزی هستند  حتی می توانند از کلید های موجود روی کیبورد و ماوس تقلید کنند.


گیم پد بی سیم
طراحی شده برای پی سی گیمر هایی که به دنبال کنترلر پیشرفته ی کنسولی هستند.

 

بررسی گیم پد بی سیم Logitech F710


 
ارتباط بی سیم 2.4گیگاهرتزی
دانگل را وصل و سیم را فراموش کنید
از شر سیم ها خلاص شوید و از بازی کردن بدون سیم لذت ببرید. فقط کافیست نانو رسیور را در یک پورت USB قرار دهید و از ارتباط 2.4 گیگاهرتزی بدون تاخیر، قطعی یا اختلال لذت ببرید.

بررسی گیم پد بی سیم Logitech F710 1


 
دو موتور برای ویبره*
بازی را حس کنید
شدتی متفاوت از ویبره را با هر ضربه، تصادف و انفجار در بازی هایی که از از ویبره کنترلر پشتیبانی می کنند حس کنید.
*برای حالت DirectInput نیاز به نصب نرم افزار دارد.
 
پشتیبانی از تمامی بازی ها
چه کلاسیک و چه داغ
بازی های پورت شده را با کنترلری طراحی شده برای آنها بازی کنید یا از بازی های کامپیوتر در حالتی راحت تر لذت ببرید. راه اندازی F710 و استفاده آن با بازی که دوست دارید به دلیل استفاده از دوتا از پر استفاده ترین استاندارد های XInput و DirectInput ساده است.
 
پبررسی گیم پد بی سیم Logitech F710 3شتیبانی از Big Pictureاستیم
روی تلویزیون خود هم بازی کنید
F710 را با استیم هماهمنگ کنید و از کار هایی چون: گشت و گذار در رابط کاربری، مرور صبحات وب، بازی و غیره در راحتی مبل اتاق نشیمن لذت ببرید. همه ی عناوین موجود در استیم خود را به اتاق نشیمن آورده، F710 را برداشته و از بازی ها لذت ببرید.
   
D-Pad4 کلیده ویژه
D-Pad ها معمولی روی یک محور قرار دارند که میتوانند باعث اجرای خطادار دستورات بشوند. این D-Pad 4 روی 4 کلید جداگانه سوار شده و کلید ها پاسخگو تر هستند و تشخیص جهت راحت تری هم دارند.
   
طراحی آشنا مانند کنترلر کنسول ها
بردارید و بازی کنید
غریزه ی شما در حین بازی راهنمای شما خواهد بود و به دلیل محل قرار گیری آشنا ی کلید ها بدون دغدغه می توانید به سراغ بازی بروید. طراحی شده برای تجربه ای کنسول مانند و با طراحی ای ارتقاء یافته نسبت به طراحی های قدیمی تر، F710 با دستتان یکی می شود.
   
راه اندازی و استفاده راحت
دکمه ها را شخصی سازی کنید
می توانید کلید های موجود روی کنترلر را برای بازی هایی که از ابتدا از این کنترلر پشتیبانی نمی کنند را با برنامه ی پروفایلر لاجیتک برنامه ریزی کنید. کلید ها قابل برنامه ریزی هستند  حتی می توانند از کلید های موجود روی کیبورد و ماوس تقلید کنند.
   
راحت در دست
از جلسه های گیمینگ طولانی با راحتی تمام لذت ببرید. انهنا های روی دسته و بخش لاستیکی چسبنده این اجازه را به شما می دهند.

سیستم مورد نیاز:
Windows 7, Windows Vista Windows 8,
اتصال اینترنت برای دانلود نرم افزار

محتویات بسته:
گیمپد
گیرنده نانو Plug-and-forget
2 عدد باتری قابل شارژ
کابل افزایش بُرد گیرنده
دفترچه کاربری

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی دسته بازی TG130 بی سیم تسکو
TG 130 شبیه به دسته بازی ایکس باکس 360 طراحی شده است ، هم از نظر طراحی هم از نظر تعداد کلیدها . جالب است وقتی درایو مربوط به گیم پد را هم نصب می کنید در بخش دیوایس منجیر و گزینه Device And Printers کنترل پنل هم سیستم عامل …
1945 روز قبل
بررسی فرمان بازی Logitech G920
G920 یک فرمان بازی بسیار قابل توجه است ، چراکه اولین فرمان بازی است که توسط شرکت لاجیتک برای همه ی نسل های Xbox ارائه شده است . در حالی که این فرمان بازی هم برای Xbox و هم برای PC طراحی شده است ، ما در اینجا به بررسی …
2127 روز قبل
بررسی تخصصی دسته دنده Shifter لاجیتک
دسته دنده Logitech جهت استفاده با فرمان های شبیه ساز رانندگی G29 و G920 طراحی و ساخته شده برای ارتقا کیفیت رانندگی با جدیدترین بازی های ریسینگ بر روی PC و کنسول های بازی. با افزودن دسته دنده به فرمان تان می توانید نجربه ی خود در بازی های ریسینگ …
2459851 روز قبل
بررسی تخصصی جو استیک Extreme 3D Pro لاجیتک
تحقیقات نشان داده است که در خلبانیِ پیشرفته همه چیز به غریزه و سرعت عکس العمل برمی گردد. برای کمک به این امر آزمایشگاه های پیشرفته لاجیتک دسته کنترلر لاستیکی Extreme 3D pro را طراحی کرده اند. نتیجه کار کنترلِ تک دسته ایِ آزاد و دقیقی شده است که کمتر …
2459851 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی