بررسی کیبورد گیمینگ G105 لاجیتک

زمانی که در محیط تاریک بازی می کنید، به لطف چراغ های کیبورد هرگز کلید های مورد نظر خود را گم نمی کنید. این نوردهی دارای دو سطح برای تنظیم روشنایی است و می تواند کاملا خاموش شود.

 

بررسی کیبورد گیمینگ G105 لاجیتک


 
6 کلید ماکرو (G-Key) قابل برنامه ریزی
کلیدهای ماکرو را آن طور که می خواهید تعریف کنید
می توانید بازی های مورد علاقه ی خود را با 6 کلید قابلِ برنامه ریزی تنظیم کنید. G105 تا 18 دستور را در 3 پروفایل مختلف پشتیبانی می کند. همچنین نرم افزار گیمینگ لاجیتک انجام این تنظیمات را بسیار روان و آسان در اختیار شما قرار می دهد. می توان میکروفن را توسط یک دکمه برای چت با دوستان فعال کرد، حتی می توان توسط کیبورد، میزان حساسیت موس را تنظیم نمود.

 

بررسی کیبورد گیمینگ G105 لاجیتک 1


 
قابلیت استفاده از چند کلید به صورت همزمان
تکنولوژی در فشار هر کلید
در میدان نبرد گاهی لازم می شود که بدوید، اسلحه را عوض کنید یا دری را باز کنید. در این کیبورد می توانید از اجرا شدن همه ی دستورات در هر لحظه اطمینان داشته باشید. می توانید تا 6 کلید را همزمان فشار دهید و از عمل کردن هر کدام اطمینان داشته باشید. قابلیت anti-ghosting هم به این معناست که هرگز آنچه مورد نظر شما نبوده را روی صفحه مشاهده نخواهید کرد.

 

بررسی کیبورد گیمینگ G105 لاجیتک 2


 
کلید مُد گیم
بدون خطا بازی کنید
درست زمانی که می خواهید رکورد تعداد هدشات های خود را بالا ببرید، یک کلید اشتباه روی کیبورد ممکن است شما را از باز خارج کند. اجازه ندهید چنین خطاهایی تمرکز شما را به هم بزند و بازی را خراب کند. کلید ویندوز را با فشار یک دکمه غیر فعال کنید و بازی خود را از اختلالات ناخواسته حفظ نمایید.

 

بررسی کیبورد گیمینگ G105 لاجیتک 3


 
کلید های ویژه برای دسترسی سریع به تنظیمات مدیا                                    
ما میدانیم بازی ها تنها چیزهایی نیستند که در سیستم شما اجرا می شوند. می توانید موسیقی و ویدیو ها را بدون خارج شدن از بازی با کلیدهای مدیا به راحتی کنترل کنید.

 

بررسی کیبورد گیمینگ G105 لاجیتک 4


 
راه اندازی راحت نرم افزار
با استفاده از نرم افزار گیمینگ لاجیتک می توانید دکمه ها و دستورات مربوط به هر بازی را آن طور که می خواهید تنظیم کنید. رابطه کاربری آسان نرم افزار باعث می شود که بتوان به راحتی پروفایل مناسب برای هر بازی را فعال و استفاده نمود. نرم افزار به طور اتوماتیک سیستم را اسکن کرده و برای بازی هایی که نصب کرده اید پروفایل مناسب را خواهد یافت.


6 کلید ماکرو (G-Key) قابل برنامه ریزی
قابلیت استفاده از چند کلید به صورت همزمان
کلید مُد گیم
کلید های ویژه برای دسترسی سریع به تنظیمات مدیا
قابل اتصال به نرم افزار Logitech Gaming Software

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی کیبورد و ماوس 7108 تسکو (ست بی سیم)
روز قبل ست کیبورد و ماوس 7106 تسکو را بررسی کردم - امروز میخواهم مدل جدید 7108 را به صورت دقیق مورد بررسی قرار بدهم . در نگاه اول یک صفحه کلید با کلیدهای نسبتا تخت که تمام کلیدهای مورد نیاز کاربران را در خود جای داده است (کلیدهای مالتی …
1181 روز قبل
بررسی کیبورد و ماوس 7106 تسکو (ست بی سیم)
کیبورد و ماوس 7106 در دو رنگ سفید و مشکی تولید شده است . این محصولات دارای یکسال ضمانت شرکت توسن سیستم می باشد . در نگاه اول این کیبورد تمام کلیدهای مورد نیاز کاربران را دارد . کلیدهای مربوط به مالتی مدیا ، اینترنت و کار با نرم افزار …
1182 روز قبل
بررسی کیبورد Logitech G910 Orion Spark
بازی بازها معمولا به دو دسته تقسیم می شوند ، یا PC باز هستند یا کنسول باز . اکنون می خواهیم یک ابزار کاربردی برای PC باز ها را بررسی کنیم که آن هم چیزی نیست جزء صفحه کلید G910 Orion Spark ساخت شرکت لاجیتک. …
1343 روز قبل
بررسی کیبورد و ماوس Microsoft Designer Bluetooth Desktop
ما شاهد یک طراحی شیک از یک صفحه کلید و ماوس با هم دیگر می باشیم . هر دوی این صفحه کلید و ماوس بسیار زیبا هستند و به رنگ مشکی مات می باشند که به ندرت پیش می آید که یک صفحه کلید و ماوس ، باهم مطلوب و …
1362 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی