بازی باز های حرفه ای و جدی طالب داشتن یک ماوس و صفحه کلید گیمینگ هستند . به همین دلیل همانطور که خریدن یک ماوس گیمینگ قدرتمند و پر سرعت برای یک بازی باز اهمیت دارد ، می توان گفت که به همان میزان داشتن یک پد ماوس برای قرار و حرکت دادن آن ماوس بسیار حائز اهمیت است . چراکه سطحی که ماوس روی آن قرار می گیر ، تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد ماوس دارد . به همین دلیل در این بررسی می خواهیم به طراحی و کارایی پد ماوس Razer Firefly بپردازیم .

سطحِ زیرینِ G440 دارای یک لایه لاستیکی با اصطکاک بسیار بالا است که به خوبی زیر سطح پارچه ایِ پَد محکم شده است. زمانی که موس پَد را روی میز قرار می دهید، کاملا ثابت و بی حرکت می ماند و مزاحم حرکت دادن موس نمی شود تا بتوانید با خیال راحت بازی کنید.

سطحِ زیرینِ G640 دارای یک لایه لاستیکی با اصطکاک بسیار بالا است که به خوبی زیر سطح پارچه ایِ پَد محکم شده است. زمانی که موس پَد را روی میز قرار می دهید، کاملا ثابت و بی حرکت می ماند و مزاحم حرکت دادن موس نمی شود تا بتوانید با خیال راحت بازی کنید.

اصطکاک متوسط
طراحی شده برای دست یابی به کنترل بهتر
زمانی که از حساسیت های پایین استفاده می¬کنید، اصطکاک متوسط در سطح موس پَد  G240 به سود شما خواهد بود، چرا که در آغاز و پایانِ هر حرکت سریع و ناگهانی که معمولا در حساسیت پایین اتفاق می افتد، این میزان اصطکاک موس را به خوبی کنترل می کند.