بررسی پد ماوس G240 لاجیتک

اصطکاک متوسط
طراحی شده برای دست یابی به کنترل بهتر
زمانی که از حساسیت های پایین استفاده می¬کنید، اصطکاک متوسط در سطح موس پَد  G240 به سود شما خواهد بود، چرا که در آغاز و پایانِ هر حرکت سریع و ناگهانی که معمولا در حساسیت پایین اتفاق می افتد، این میزان اصطکاک موس را به خوبی کنترل می کند.

بافت بسیار محکم
عملکرد دقیق
طراحی ها و الگوهای سنگین و زبر برای موس پد می تواند روی سنسور موس عملکرد منفی بگذارد. G240 از یک بافت بسیار یک پارچه و محکم بهره می برد. این بافتِ یکنواخت باعث می شود که حرکت موس بسیار روان باشد و سنسور بتواند به دقت هر حرکت دست شما را به صفحه نمایش منتقل کند. استفاده از این پَد نسبت به اینکه موس را روی یک سطح پر از گرد و غبار یا میز خود بگذارید، کیفیت بازی کردن را به شدت ارتقا می دهد.


 
سازگاری بالا با سنسورهای لاجیتک
چه از سنسور لیزری استفاده کنید و چه از سنسور اپتیکال، G240 برای گیمرها دقت و کنترل بسیار بالایی را فراهم می کند. بافت پَد G240 با سنسورهای اختصاصی لاجیتک آزمایش شده و سازگاری و هماهنگیِ بسیار بالایی با موس های این کمپانی دارد.

 

بررسی پد ماوس G240 لاجیتک

 

پایه لاستیکیِ محکم و باثبات
سطحِ زیرینِ G240 دارای یک لایه لاستیکی با اصطکاک بسیار بالا است که به خوبی زیر سطح پارچه ایِ پَد محکم شده است. زمانی که موس پَد را روی میز قرار می دهید، کاملا ثابت و بی حرکت می ماند و مزاحم حرکت دادن موس نمی شود تا بتوانید با خیال راحت بازی کنید.

 
ساختار پارچه ایِ راحت
پَد G240 باریک است و تنها یک میلی متر ضخامت دارد و سطح آن نیز دارای جنس بسیار نرم و راحتی است. در نتیجه هنگامی که در حال کار با موس هستید و مچ شما ناخواسته روی لبه های پَد حرکت می کند، احساس خستگی و ناراحتی نخواهید کرد.

 

قابل جمع شدن برای حمل و نقل
به راحتی پَد را با خود همراه ببرید
با یک ساختار پارچه ای بسیار راحت، G240 به سادگی می تواند به حالت رول در آمده و زمانی که قصد دارید از آن استفاده کنید، مانند اول دوباره روی میز شما تخت شود. در نتیجه برای حمل و نقل پَد و بردن آن به مسابقات راحت خواهید بود.

ابعاد
طول: 340 میلی متر
عرض: 280 میلی متر
ضخامت: 1 میلی متر
وزن: 90 گرم

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی پد ماوس گیمینگ Razer Firefly
بازی باز های حرفه ای و جدی طالب داشتن یک ماوس و صفحه کلید گیمینگ هستند . به همین دلیل همانطور که خریدن یک ماوس گیمینگ قدرتمند و پر سرعت برای یک بازی باز اهمیت دارد ، می توان گفت که به همان میزان داشتن یک پد ماوس برای قرار …
1337 روز قبل
بررسی پد ماوس G440 لاجیتک
سطحِ زیرینِ G440 دارای یک لایه لاستیکی با اصطکاک بسیار بالا است که به خوبی زیر سطح پارچه ایِ پَد محکم شده است. زمانی که موس پَد را روی میز قرار می دهید، کاملا ثابت و بی حرکت می ماند و مزاحم حرکت دادن موس نمی شود تا بتوانید با …
1409 روز قبل
بررسی پد ماوس گیمینگ G640 لاجیتک
سطحِ زیرینِ G640 دارای یک لایه لاستیکی با اصطکاک بسیار بالا است که به خوبی زیر سطح پارچه ایِ پَد محکم شده است. زمانی که موس پَد را روی میز قرار می دهید، کاملا ثابت و بی حرکت می ماند و مزاحم حرکت دادن موس نمی شود تا بتوانید با …
1412 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی