بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک

G602 تجربه ای بدون لگ را توسط ارتباط 2.4 گیگاهرتزی با سرعت پاسخ گویی 2 میلی ثانیه ای برای شما به ارمغان می آورد. بر خلاف دیگر دانگل ها، این گیرنده برای اطمینان از دقت در مخابره اطلاعات، کل سیگنال را به موس اختصاص می دهد. توسط یک کابل می توان بُرد وایرلس را افزایش داد . همچنین برای مواقعی که از موس استفاده نمی کنید یا قصد دارید آن را به جای دیگری حمل کنید، یک قسمت مخصوص برای قرار دادن دانگل تعبیه شده است.

 

Logitech G602
موس گیم بی سیم
 
باتری با عمر طولانی
بنچمارک ها در هم شکسته شدند
با اعتماد بنفس و آسودگی بازی کنید. G602 با 250 ساعت عمر باتری در حالت Performance شما را بازی پس از بازی بی وقفه همراهی خواهد کرد. این مقدار چیزی حدود 8 برابر بیشتر از دیگر موس های بی سیم گیم در بازار است، در حالی که کیفیت و دقت سنسور را نیز تحت تاثیر قرار نمی دهد. G602 توسط دو باتری AA قلمی نیروی خود را تامین می کند. همچنین می توانید یک باتری را برای تنظیم وزن و تعادل ازموس بردارید.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک


 
تکنولوژی مناسب گیم
سیم ها را کنار بگذارید
G602 تجربه ای بدون لگ را توسط ارتباط 2.4 گیگاهرتزی با سرعت پاسخ گویی 2 میلی ثانیه ای برای شما به ارمغان می آورد. بر خلاف دیگر دانگل ها، این گیرنده برای اطمینان از دقت در مخابره اطلاعات، کل سیگنال را به موس اختصاص می دهد. توسط یک کابل می توان بُرد وایرلس را افزایش داد . همچنین برای مواقعی که از موس استفاده نمی کنید یا قصد دارید آن را به جای دیگری حمل کنید، یک قسمت مخصوص برای قرار دادن دانگل تعبیه شده است.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک 111 دکمه ی قابل برنامه ریزی
قدرت در دستان شما
می توانید با تنظیمات پیش فرض موس به نتایج عالی دست پیدا کنید، اما امکان تنظیم و تغییر کارایی G602 نیز وجود خواهد داشت. کارهایی که عموما نیازمند گَشتن در منو های مختلف هستند را تنها به یک دکمه بسپارید، می توانید دکمه ارتباطی (push to talk) را در دسترس خود داشته باشید یا حساسیت را به طور موقت برای شلیک پایین بیاورید. هر گونه دستور در هر بازی را می توان به یکی از 11 دکمه موس سپُرد. همچنین امکان ذخیره پروفایل ها روی حافظه موس نیز وجود دارد.
*برای برنامه ریزی کلید ها نیاز به نرم افزار گیمینگ لاجیتک دارید.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک 2


 
سنسور اپتیکال با تکنولوژی Delta Zero
ذخیره انرژی بدون تضعیف عملکرد
G602 اولین موس لاجیتک می باشد که از بهینه سازی Delta Zero روی سنسور استفاده کرده، امکانی که علاوه بر افزایش دقت در عملکرد حسگر، در مصرف باتری نیز صرفه جویی می کند. چه بخواهید در سرعت بالا کار کنید و چه حرکت با دقت پیکسلی، سنسور 2500 dpi روی این موس حرکات دست شما را با دقت تمام ردیابی می کند. سنسور G602 به گونه ای طراحی شده که از عملکرد معمول چشم و دست هم فراتر برود، می توان سریع تر از همیشه تصمیم گیری و حرکت کرد، دوربین را برای شلیک از راه دور بهتر تنظیم کرد و به راحتی در بازهای RTS و MOBA ابزار و Spell های لازم را انتخاب و استفاده کرد.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک 3


 
تغییر حساسیت در حین بازی
در لحظه آماده باشید
در هر شرایطی آنچه که دست است را انجام دهید. با دو دکمه در G602 برای تغییر dpi از بین DPI 250 برای دقت پیکسلی و dpi 2500 برای حرکت های سریع، هر مقداری که میخواهید را می توانید انتخاب کنید. همینطور با دکمه ی مخصوص می توانید dpi را تا زمانی که کلید را نگه داشته اید پایین بیاورید پس از شلیک، با رها کردن دکمه به حالت قبلی برگردید.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک 4دارای دو حالت استفاده از باتری
G602 دو حالت عملکرد متفاوت را ارائه می کند. برای استفاده از بیشترین قدرت ماوس حالت Performanceرا فعال کرده و تا 250 ساعت بازی کنید. اگر در حال بازی نباشید نیز می توانید از حالت Endurance(استقامت) استفاده کنید و عمر باتری را تا عدد شگفت انگیز 1440 ساعت افزایش دهید. از طریق LEDموجود روی موس می توانید حالت مورد استفاده را تشخیص دهید، رنگ آبی برای استفاده از حداکثر توانایی موس، رنگ سبز برای حالتی که می خواهید باتری کمتری مصرف شود، و چشمک زدن چراغ نیز برای تشخیص زمانی که شارژ باتری رو به اتمام است.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک 5


 
طراحی ارگونومیک
فقط زیبایی کافی نیست
با توجه به حالت طبیعی دست، این موس برای استفاده ی طولانی مدت با راحتی هر چه تمام تر طراحی شده هنگام بازی شما همیشه آخرین فردی خواهید بود که خسته می شود. کلید های تغییر dpi با فاصله ای مناسب نسبت به انگشت اشاره قرار دارند و 6 کلید نیز در قسمت انگشت شست تعبیه شده اند. همچنین جنس کناره های موس به گونه ای است که به خوبی درون دست چفت می شود و حتی بعد از ساعتها استفاده نیز از میان دستانتان لیز نخواهد خورد.

 

بررسی موس گیم بی سیم G602 لاجیتک 6


 
طراحی فوق مقاوم
بازی کردن آنهم ساعت ها و به صورت حرفه ای، می تواند یک موس را حسابی تحت فشار قرار دهد.G602 به گونه ای طراحی شده تا این فشارها را تحمل کند. کلیک های اصلی به لطف طراحی میکرو سوئیچ جدید لاجیتک عمری بیشتر از 20 میلیون فشار را دارا هستند. پایه های لاستیکی زیر ماوس نیز می توانند تا 250 کیلومتر روی سطح کشیده شوند.
   
نرم افزار با رابط کاربری روان و راحت
با استفاده از نرم افزار گیمینگ لاجیتک می توانید موس را با بازی های خود هماهنگ کنید. نرم افزار به گونه ای طراحی شده که تنظیمات شخصی را بسیار ساده می کند. همچنین نرم افزار می توان سیستم شما را اسکن کرده و برای بازی هایی که نصب کرده اید، پروفایل های مناسب را در اختیارتان قرار دهد.


محتویات بسته:
موس
دو عدد باتری نصب شده
گیرنده Wireless
کابل افزایش بُرد گیرنده
دفترچه کاربری
 
اطلاعات فنی:
ردیابی:
دقت:  200-2500 dpi
شتاب: G20*
سرعت ردیابی اطلاعات: 80ips
   
سرعت و دقت پاسخ گویی:
16 bits/axis : USB data format
زمان پاسخ گویی USB: تا 500 گزارش در هر ثانیه
 
 Glide(میزان روانی حرکت):
ضریب اصطکاک دینامیک: 0.9 μ (k)*
ضریب اصطکاک استاتیک: 0.14 μ (s)*
 
عمر و دوام محصول:
فشار پذیری دکمه های چپ و راست: 20 میلیون کلیک
عمر کف موس: 250 کیلومتر
 
عمر باتری
در حالت Performance: 250 ساعت*
در حالت Endurance: 1440 ساعت*
 
بُرد Wireless: 3 متر (9.8 فوت)**
*عمر باتری می تواند بر اساس نوع استفاده متغیر باشد
** بُرد Wireless می تواند بر اساس نوع استفاده، تنظیمات و همینطور شرایط محیطی متغیر باشد.
 
سیستم مورد نیاز:
Windows 8, Windows 7, Windows Vista
Mac OS® X 10.6.8 or higher
پورت USB
اتصال اینترنت و Mb100 فضای خالی در حافظه دستگاه برای دانلود و نصب نرم افزار
 
قابلیت PLATFORM COMPATIBILITY:
Windows 8, Windows 7, Windows Vista
Mac OS® X 10.6.8 or higher

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی ماوس گیمینگ TM2018 تسکو
یکی از اصلی ترین لوازم جانبی مخصوص بازی ماوس می باشد که گیمرها معمولا حساسیت بالای در هنگام خرید بر روی مشخصات آن دارند و با تامل بیشتری ماوس را خریداری می کنند . البته این حساسیت زمانی بیشتر خودش را نشان میدهد که قصد خرید یک محصول حرفه ای …
1140 روز قبل
بررسی ماوس 752 تسکو - گیمینگ
TM752GA یک ماوس خوش دست ، کاملا ارگونومیک و استاندارد می باشد . در بین ماوس های بررسی شده شرکت تسکو TM752 انتخابی خوبی است برای کاربرانی که میخواهند با کمترین هزینه یک ماوس مخصوص بازی خوب داشته باشند . دقت ماوس 3200DPI ، تعداد کلید 6 عدد ، چراغ …
1142 روز قبل
بررسی ماوس TM754 تسکو گیمینگ
TM754 یکی دیگر از محصولات تولید شده شرکت تسکو می باشد که در رده گیمینگ قرار گرفته است . TM754 دارای رزولوشن 3200dpi با 6 کلید می باشد . از نظر شکل ظاهری شبیه به موسهای سری G لاجیتک طراحی شده است . …
1146 روز قبل
بررسی ماوس گیمینگ TM 760 تسکو
توسن سیستم یکی از تولید کننده های مطرح لوازم جانبی کامپیوتر در ایران می باشد که به تازگی چند مدل ماوس مخصوص بازی را روانه بازار کرده است . مدلی که امروز میخوام بررسی کنم TM760 می باشد . ماوس اشاره شده دارای موتور اپتیکال ، سنسور “Pro-Laser” 1600dpi (نقطه …
1147 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی