بررسی ماوس گیمینگ G600 لاجیتک

زمانی که فاصله بین بُرد و باخت در حد پیکسل باشد، حساسیت فوق العاده ظریف حسگرهای لیزری تعین کننده است. G600 از یک حسگر لیزری بهره می برد که دقتی بسیار بالا را در دست هر گیمر، در هر سرعت از حرکت و روی هر جنس از سطح مورد استفاده فراهم می آورد تا حتی ظریف ترین حرکت های دست ثبت کند.

 

20 دکمه مخصوص بازی های MMO ( بازی های آنلاین وسیع )
پیشرو در شخصی سازی
طراحی شده مخصوص بازی های MMO. موس G600 شامل سه دکمه اصلی، 12 دکمه در قسمت انگشت شصت، یک دکمه چرخان اسکرول با قابلیت کلیک کردن و یک سویچ G برای کنترول و تسلط روی عملکرد موس می باشد. برای دستیابی به حداکثر قابلیت شخصی سازی و برنامه ریزی کافی ست آنرا به نرم افزار Logitech Gaming Software متصل کنید.

1 بررسی ماوس گیمینگ G600 لاجیتک


 
پنل مخصوص انگشت شصت
مستقیم و دقیق
بلافاصله و توسط انگشت شصت خود به تمام 12 دکمه مخصوص MMO دسترسی داشته باشید. طراحی ویژه ی پنل انگشت شصت بر اساس بازخورد نظرات MMO بازهای حرفه ای و همچنین تیم های سازنده عناوین MMO انجام شده است. آزمایش های میدانی لاجیتک باعث نوعی از طراحی پنل با دو قسمتِ شش دکمه ایِ مجزا گردیده است. این طراحی باعث می شود سرعت استفاده از امکانات دکمه ها بالا تر رود. همچنین نیروی تحریک پذیری دکمه ها، خطاها را هنگام بازی به حداقل می رساند.

 

2 بررسی ماوس گیمینگ G600 لاجیتک


 
دکمه G مخصوص شیف کردن دکمه ها
دوبرابر کردن کاربرد دکمه های مخصوص بازی
با استفاده از دکمه G می توانید حجم کاربرد دکمه ها را دوبرابر کنید. در تنظیمات پیش فرض، کافی ست دکمه G را فشار دهید تا عملکرد ثانوی هر دکمه فعال شود. همچنین می توان به طور موقت درجه حساسیت موس را تغیر داد برای دستیابی به دقت بالاتر در مواقع لازم.

 

3 بررسی ماوس گیمینگ G600 لاجیتک


 
سیستم نوری زمینه با قابلیت شخصی سازی
روشنایی چراغ های رنگی را تجربه کنید
با استفاده از نور دکمه ها، در هر فضایی دکمه ها را پیدا خواهید کرد. می توانید از بین 16 میلیون رنگ مختلف، رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید یا برای هر پروفایل رنگ های متفاوتی را تعریف کنید. بدون نگاه کردن به پایین خواهید دانست که کدام پروفایل فعال می باشد تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز سازگار و هماهنگ است.

 

4 بررسی ماوس گیمینگ G600 لاجیتک

 

سیستم نور پردازی دکمه ها
نور دکمه های پنل انگشت شصت را مطابق سلیقه خود می توانید تنظیم کنید تا به حالتی شخصی و ویژه از نورهای رنگی دست پیدا کنید. می توانید از بین 16 میلیون رنگ مختلف، رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید یا برای هر پروفایل رنگ های متفاوتی را تعریف کنید. می توان نورها را طوری تنظیم کرد که حالت چشمک زن داشته باشند و یا رنگ چراغ ها به تناوب تغییر کند.


ذخیره پروفایل ها بصورت Onboard
یک موس با یک مغز!!
می توانید تا 3 پروفایل مختلف را برای بازی ها یا کاربرهای مختلف تنظیم و ذخیره کنید. ( دکمه های Macro کیبورد و تنظیمات پروفایل ) و برای استفاده روی کامپیوتر های دیگر، به نرم افزار احتیاج نخواهید داشت.


دکمه سریع تغیر حساسیت DPI
در یک چشم بهم زدن آماده باشید
به سرعت میان درجات DPI شیفت کنید، از دقت بسیار ظریف و پیکسلی گرفته (  DPI200 ) تا مانورهایی با سرعت نور ( بیش از 8200 DPI ) تنها با استفاده از دکمه ی مخصوص که زیر اسکرول قرار دارد. و یا با دکمه ring-finger که می تواند سرعت حرکت نشانگر موس بر روی صفحه نمایش را تغییر دهد.


ساختار بسیار با دوام
ساخته شده برای عمر طولانی
شرایط بازی کردن گاهی واقعا موس ها را شکنجه می دهد. همه دکمه های اصلی تا 20 میلیون کلیک آزمایش شده اند. اصطکاک پایین آن باعث می شود تا تحملش در حرکت روی سطح تا رقم شگفت انگیز 250 کیلومتر باشد. G600 ساخته شده برای استقامت و مقاوت های طولانی.

طراحی خوش دست و طبیعی
ظاهری تراش خورده برای حرکتِ راحت و روان
طراحی متناسب با حالت طبیعی دست ها برای حداکثر راحتی. هر دکمه طوری طراحی شده تا از خستگی انگشتان جلوگیری کند و در عین حال از خطا در فشردن دکمه ها اجتناب شود. شما همیشه آخرین گیمری خواهید بود که همچنان در میدان رقابت حضور دارد.


حسگر لیزری دقیق در سطح گیمینگ
تنها بر روی دقت تمرکز کنید
زمانی که فاصله بین بُرد و باخت در حد پیکسل باشد، حساسیت فوق العاده ظریف حسگرهای لیزری تعین کننده است. G600 از یک حسگر لیزری بهره می برد که دقتی بسیار بالا را در دست هر گیمر، در هر سرعت از حرکت و روی هر جنس از سطح مورد استفاده فراهم می آورد تا حتی ظریف ترین حرکت های دست ثبت کند.


5 بررسی ماوس گیمینگ G600 لاجیتککابل USB با روکش بافته شده
محکم و آماده
با یک کابل 2.5 میلی متریِ مقاوم و روکش پارچه ای، موس G600 دارای یک موس محکم و مقاوم خواهد بود که همه چیز رو مرتب و آماده نگاه می دارد.


سرعت پاسخگویی 1 میلیونُم ثانیه
اتحاد تفکر و عمل
آسوده خاطر باشید که همه دستوراتتان در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. فرکانس 1000Hz موس های G600 در حقیقت 8 برابر سریعتر از موس های USB معمول است. G600 حرکت دست شما را هرچقدر هم که سریع باشد ثبت خواهد کرد.

سطحِ زیرین با اصطکاک پایین
مزینی بزرگ با مواد اولیه ویژه
سطحِ زیرین موس از جنس پلی تترافلوئورواتیلن میزان اصطکاک را روی هر سطحی به حداقل می رساند که نتیجه آن حرکت روان تر  و دقت بالاتر موس خواهد بود.


نرم افزار مخصوص بازی با نصب آسان
کار را برای خود راحت کنید
می توانید از نرم افزار Logitech Gaming Software استفاده کنید تا دستورات موس با بازی های مورد علاقه تان کاملا هماهنگ شود. می توانید به راحتی برای هر بازی، تنظیمات متفاوت و میزان حساسیت ویژه ای تنظیم کنید. همچنین نرم افزار می تواتد سیستم شما را به صورت خودکار اسکن کرده و برای هر بازی که روی آن نصب کرده باشید، پروفایل مخصوص به خود را تعریف کنید.

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی ماوس گیمینگ TM2018 تسکو
یکی از اصلی ترین لوازم جانبی مخصوص بازی ماوس می باشد که گیمرها معمولا حساسیت بالای در هنگام خرید بر روی مشخصات آن دارند و با تامل بیشتری ماوس را خریداری می کنند . البته این حساسیت زمانی بیشتر خودش را نشان میدهد که قصد خرید یک محصول حرفه ای …
1140 روز قبل
بررسی ماوس 752 تسکو - گیمینگ
TM752GA یک ماوس خوش دست ، کاملا ارگونومیک و استاندارد می باشد . در بین ماوس های بررسی شده شرکت تسکو TM752 انتخابی خوبی است برای کاربرانی که میخواهند با کمترین هزینه یک ماوس مخصوص بازی خوب داشته باشند . دقت ماوس 3200DPI ، تعداد کلید 6 عدد ، چراغ …
1142 روز قبل
بررسی ماوس TM754 تسکو گیمینگ
TM754 یکی دیگر از محصولات تولید شده شرکت تسکو می باشد که در رده گیمینگ قرار گرفته است . TM754 دارای رزولوشن 3200dpi با 6 کلید می باشد . از نظر شکل ظاهری شبیه به موسهای سری G لاجیتک طراحی شده است . …
1146 روز قبل
بررسی ماوس گیمینگ TM 760 تسکو
توسن سیستم یکی از تولید کننده های مطرح لوازم جانبی کامپیوتر در ایران می باشد که به تازگی چند مدل ماوس مخصوص بازی را روانه بازار کرده است . مدلی که امروز میخوام بررسی کنم TM760 می باشد . ماوس اشاره شده دارای موتور اپتیکال ، سنسور “Pro-Laser” 1600dpi (نقطه …
1147 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی