بررسی موس Bloody Headshot V7 Gaming

برای متوسط کاربران PC ، یک صفحه کلید و موس ابزار ساده ای هستند ، مانند نوشتن ایمیل ، بر روی لینک یک وبسایت کلیک کردن یا صدها کار روزانه که باعث هموار شدن کارهای اداری یا آموزشی ما می شود . اما   A4tech بر روی دسته دیگری از کاربران تمرکز کرده و برای آن ها موس Headshot V7 gaming Bloody را آماده کرده است. با ویژگی های اجرایی  که شما را به تجربه ای جدید از دنیای بازی ها می برد. با سه هسته داخلی ، حافظه مربوط به خود ، طراحی خاص از هرطرف و نرم افزار طراحی شده برای کاربران تا به تجربه کاملی از لذت خود دست یابند. سوالی که پیش می آید این است که آیا این مطالبی که گفته شد واقعیت دارد؟

طراحی و قابلیت های موس موضوعات مهمی برای بحث هستند . نخست ، فرای دکمه های چپ/ راست و قرقره موس ، قابلیتHeadshot V7   در دو دکمه قابل برنامه ریزی است و جای دکمه ها  در زیر انگشت شست تان (محل استراحت شست) است که به شما اجازه دسترسی راحت تر را می دهد. منفعت آن در این است که به کاربران حق انتخابی در داخل بازی های مورد علاقه رامی دهد . آن هایی که ساعت ها وقت خود را صرف بازی های شوتر می کنند ، قابلیت پرتاب نارنجک در بازی را با موس سریعتر در دسترس خواهند داشت تا با صفحه کلید . با توجه به اینکه دست چپ برای جابجایی  در بازی یا دیگر کارها استفاده می شود در همان زمان دست راست برای هدف گیری/شلیک به کار می رود . با اضافه کردن دکمه ها بر روی موس بازیکن ها می توانند دست چپ خود را بر روی جابجایی متمرکز کنند.


بررسی موس Bloody Headshot V7 Gaming 2


یکی دیگر از تصمیمات جالبی که به طور معمول توجه نکرده اید . پایه های فلزی به جای پایه های پلاستیکی است و اینکار باعث شده موس تا مدت زمان بیشتری نسبت به موس هایی با پایه پلاستیکی حرکت کرده و حرکت آن روانتر باشد . به همین دلیل در بیشتر موس هایی با پایه پلاستیکی مدت زمان مفید استفاده (حرکت) 3 کیلومتر بوده اما با پایه فلزی 180 کیلومتر است. این طراحی مختص A4Tech و قابل قبول به نظر می رسد.


 نرم افزار مخصوص موس از طریق وب سایت و یا از طریق دیسک همراه قابل دسترس است . جالب است که در آن قابلیت هایی را ارائه می دهد که بدون شک به نفع بازیکنان در مسابقات می باشد. سه دکمه 1 ، N و 3 به شما اجازه  حالت شلیک متناوب را می دهد ، هر قرقره موس با نوری احاطه شده و قابل شناسایی است . دکمه 1 به حالت از پیش تنظیم شده می باشد و حالت شلیک عادی دارد. دکمه N تغییرات  کوچکی ایجاد می کند که شامل شلیک متناوب می باشد و دیگری قابلیت “recoil suppression” می باشد که به شما اجازه فاصله شلیک کم با دقت بالا در هدف گیری را می دهد.
در آخر دکمه 3 باعث 3 دور شلیک پشت سر هم و متناوب در اسلحه های نیمه اتوماتیک و پیستول ها می شود.


بررسی موس Bloody Headshot V7 Gaming 3


Headshot V7 Bloodyبا یک نرم افزار همراه شده است که ( یک هزینه اضافی 20 دلاری باید پرداخت کنید) که به شما اجازه می دهد کمتر در بازی گلوله هدر دهید و همچنین باعث ایجاد تنظیمات دلخواه برای موس می شود که به کاربران اجازه می دهد تا این تنظیمات را به اشتراک گذاشته تا جامعه گیمرها که از این موس استفاده می کنند از این تنظیمات بهره ببرند. ایده آل برای تنظیم اسلحه های خاص که به بقای کاربر در بازی کمک می کند . اما مشکل در این است که بازی های بزرگی با بودجه های کلان مانند Call of Duty  و Battlefieldاجازه چنین تنظیماتی را به شما نداده و آن را تقلب در بازی می دانند. اما  اگر شما تنظیمات خاصی روی موس انجام نداده اید ، نگران نباشید و از بازی کردن لذت ببرید.
احساس کلی از موس که داشته باشید یک اشکال است ، به خصوص با توجه به حجم انبوهی از فناوری ها در سخت افزار و نرم افزار که هر دو با هم کار می کنند. این موس با این حال که بسیار سبک است اما احساس ارزانی و شکننده گی به شما نمی دهد ، حجم کمی را در کف دستتان می گیرد.
برای کسانی که بازی شوتر انجام می دهند دقت نکته کلیدی است و زمانی که شما فکر می کنید موس سبک برای اینکار مناسب است داشتن دقت بالا(DPI) بسیار مهم است و مجموع این دو باعث راحتی شما می شود به خصوص زمانی که شما می توانید وزن آن را تنظیم کنید.
به طور کلی A4tech یک ماوس با کلی از تجهیزات را با سری Bloody Headshot V7 ارائه می دهد. که به شما اجازه تنظیمات زیادی را می دهد که ممکن است فراتر از حد انتظارات شما باشد. ممکن است کمی سبک باشد اما نه مانند موس های معمولی که در بازار وجود دارد. فن آوری به کار رفته باعث اجرای روان و دقیق موس است که تفاوت خود را با یک موس معمولی در بازی ها نشان می دهد همچنین با یک نرم افزار کارآمد باعث می شود تا شما نگران چیزی نباشید اگر شما دوست ندارید هزینه اضافی بابت نرم افزار دهید باز هم چیزی را از دست نخواهید داد.


بررسی موس Bloody Headshot V7 Gaming 4

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی ماوس گیمینگ TM2018 تسکو
یکی از اصلی ترین لوازم جانبی مخصوص بازی ماوس می باشد که گیمرها معمولا حساسیت بالای در هنگام خرید بر روی مشخصات آن دارند و با تامل بیشتری ماوس را خریداری می کنند . البته این حساسیت زمانی بیشتر خودش را نشان میدهد که قصد خرید یک محصول حرفه ای …
1140 روز قبل
بررسی ماوس 752 تسکو - گیمینگ
TM752GA یک ماوس خوش دست ، کاملا ارگونومیک و استاندارد می باشد . در بین ماوس های بررسی شده شرکت تسکو TM752 انتخابی خوبی است برای کاربرانی که میخواهند با کمترین هزینه یک ماوس مخصوص بازی خوب داشته باشند . دقت ماوس 3200DPI ، تعداد کلید 6 عدد ، چراغ …
1142 روز قبل
بررسی ماوس TM754 تسکو گیمینگ
TM754 یکی دیگر از محصولات تولید شده شرکت تسکو می باشد که در رده گیمینگ قرار گرفته است . TM754 دارای رزولوشن 3200dpi با 6 کلید می باشد . از نظر شکل ظاهری شبیه به موسهای سری G لاجیتک طراحی شده است . …
1146 روز قبل
بررسی ماوس گیمینگ TM 760 تسکو
توسن سیستم یکی از تولید کننده های مطرح لوازم جانبی کامپیوتر در ایران می باشد که به تازگی چند مدل ماوس مخصوص بازی را روانه بازار کرده است . مدلی که امروز میخوام بررسی کنم TM760 می باشد . ماوس اشاره شده دارای موتور اپتیکال ، سنسور “Pro-Laser” 1600dpi (نقطه …
1147 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی