Creative برای این که ثابت کند که نسبت به قیمت محصولاتش ، کارایی بالایی را ارائه می دهد ،در یک محدوده ی زمانی ای ، 3 نوع کارت صدا ی قدرتمند (Soundblaster Audigy RX ،    Soundblaster Audigy FX  و  Soundblaster Omni Surround 5.1) را به بازار عرضه کرد .

پردازنده صدای سِراند سه بُعدی چند پِلَتفُرمی
صدایی انقلابی طراحی شده توسط پردازنده صدا ™Core3D چند هسته ای ، صدای قدرتمند برای بازی که دستیابی به این صدا توسط یکUSB  تامین می شود تا بتوانید آن را بر روی کنسول ها (Xbox 360®, Playstation® 3 ( و همچنین PC یا Mac استفاده کنید.
با شتاب دهنده سخت افزار ™THX® TruStudio Pro و رمز گشایی Dolby® Digital صدای استریو را تبدیل به صدای هیجان انگیز  سه بُعدی فراگیر می کند تا بتوانید آن را توسط بلندگو یا هدفون استفاده کرده و از آن لذت ببرید.

همانطور که میدانید کریتیو یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم جانبی و قطعات اصلی کامپیوتر می باشد که محصولات تولید شده این شرکت دارای کیفیت و قیمت مناسبی بوده است .کارت صدای کریتیو مدل Sound Blaster Audigy Fx گزینه بسیار مناسب برای ارتقای صدای کامپیوتر شما خواهد بود که دارای صدایی سینماتیک و شفاف و قدرتمند می باشد.