بررسی هارد تحت شبکه My Cloud وسترن دیجیتال

My Cloud به شما اجازه نگهداری تمام اطلاعات خود در یک فضای امن در داخل خانه را می دهد. بدون هزینه ماهانه . بدون محدودیت
متمرکز کردن تمام اطلاعات مهم خانواده
ذخیره سازی و مدیریت تمام عکس ها ، ویدیو ها ، موسیقی ها و اطلاعات مهم خانواده در یک فضای مطمئن و ایمن در داخل خانه


بررسی هارد تحت شبکه My Cloud وسترن دیجیتالدسترسی از همه جا
از زندگی دیجیتالی خود از کامپیوتر ، مک ، تبلت یا گوشی هوشمند خود لذت ببرید. با نرم افزارهای رایگان WD فضای ابری شما همیشه همراه شما خواهد بود.

افزایش فضای تبلت و گوشی هوشمندتان

عکس ها و ویدیوهای خود را مستفیما به فضای ابری خود آپلود کنید و و فضای دستگاه های همراهتان را آزاد کنید.

 
گزینه های مختلف بکاپ گیری
آنطوری که می خواهید بکاپ بگیرید. WD SmartWare Pro گزینه های متنوعی را برای بکاپ گیری ارائه می دهند: چگونه ، چه زمانی و کجا از فایل های شما پشتیبان تهیه شود. کاربران مک ، از تمام ویژگی های نرم افزار Apple Time Machine backup برای محافظت از داده های خود استفاده نمایید.

 
بکاپ گیری اتوماتیک برای تمام کامیپوترهایتان
از اطلاعات خود بر روی تمام کامپیوتر های داخل خانه به آسانی پشتیبان تهیه نمایید. خیالتان راحت باشد که تمام فایل هایتان در امنیت هستند و به طور اتوماتیک از آن ها در داخل شبکه ی شما بکاپ گیری می شود.
 

اتصال به Dropbox و ...
فایل های خود را به آسانی بین فضای ابری شخصی خود ، Dropbox و دیگر اکانت های فضای ابری عمومی با استفاده از اپلیکیشن رایگان My Cloud mobile متعلق به شرکت وسترن جا به جا نمایید.

افزایش ظرفیت فضای ابری شخصی
شما می توانید برای افزایش فضای ذخیره سازی هارد تحت شبکه ی خود یک درایو (فلش مموری و یا هارد) سازگار با USB 3.0 را مستقیما به درگاه توسعه ی تعبیه شده بر روی My Cloud متصل نمایید و بلافاصله فضای ذخیره سازی خود را افزایش دهید.

 
انتقال و دسترسی سریع تر
پورت Gigabit Ethernet و یک پردازشگر دو هسته ای انتقال و دسترسی سریع تر را فراهم می کند.

بررسی هارد تحت شبکه My Cloud وسترن دیجیتال 1محافظت با رمز برای فایل های شخصی
اطلاعات شما همیشه امن و کاملا تحت کنترل شما خواهد بود. از فضای ابری شخصی خود در مقابل دسترسی های غیر مجاز به وسیله ی رمز عبور محافظت نمایید. هر کابر می تواند به طور مستقل از فایل های خود محافظت نماید.

راه اندازی در چند دقیقه
راه اندازی در چند دقیقه با استفاده از رابط کاربری مبتنی بر وب شرکت WD که راه اندازی آن را بسیار ساده نموده است. نرم افزار WD با قابلیت شناسایی اتوماتیک دستگاه شما را در چند دقیقه آماده ی استفاده می نماید.

آپلود مستقیم عکس از دوربین با رابط USB 3.0
دوربینتان را به سادگی با رابط USB 3.0 به My Cloud متصل نمایید و به سرعت تمام عکس های خود را وارد فضای ابری شخصیتان نمایید.

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی هارد دیسک WD Red Pro 6TB
شرکت وسترن دیجیتال یکی از بهترین تولید کننده های هارد دیسک در جهان می باشد . جدیدترین سری تولید شده توسط این شرکت Red(قرمز) نام دارد و برای مصارف NAS کاربرد دارد که در حالت های مختلف RAID بهینه سازی شده است . این شرکت به تازگی سری Red Pro …
2074 روز قبل
معرفی و بررسی تکنولوژی VJBOD یکی از قابلیت های جدید هاردهای تحت شبکه برند Qnap
در این مقاله قصد داریم یکی از قابلیت های جدید و مفید درهاردهای تحت شبکه Qnap به نام VJBOD که برای دستیابی به بهترین استفاده از ظرفیت های متعدد در میان چند دستگاه ذخیره ساز کیونپ در مکانهای مختلف است را به شما عزیزان معرفی کنیم . …
2164 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی