بررسی روتر وایرلس Asus N14UHP

این روتر وایرلس با بهره گیری از سه آنتن خارجی با قدرت 9 دسی بل می تواند پوششی با 300 درصد افزایش پوشش نسبت به دیگر روتر های موجود در بازار به شما ارائه کند .
 روتر n14uhp یک روتر تک باند با سرعت 300mbp بسیار قوی از سری روتر های الماس شرکت Asus می باشد که ما قصد داریم در این مقاله ویژگی های این روتر را برای شما عزیزان همراه معرفی کنیم ، پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید .

 

این روتر وایرلس با بهره گیری از سه آنتن خارجی با قدرت 9 دسی بل می تواند پوششی با 300 درصد افزایش پوشش نسبت به دیگر روتر های موجود در بازار به شما ارائه کند .

 بررسی روتر وایرلس Asus N14UHP

 

این روتر از تکنولوژی AiCloud   شرکتAsus پشتیبانی می کند به این صورت که با داشتن یک پورت USB این امکان را به شما می دهد که از پورت USB آن در جهت اشتراک گذاری پرینتر ، اشتراک کذاری فلش و یا استفاده از دانگل 3G و 4G  می توان استفاده کرد .


بررسی روتر وایرلس Asus N14UHP 1

 

همچنین شما با اتصال یک حافظه فلش و یا یک هارد اکسترنا ل و یک فضای ابری ایجاد کنید و با استفاده از نرم افزار مخصوصی که رو گوشی همراه خود می ریزد می توانید به فایلهای درون این حافظه ها دسترسی داشته باشید در واقع این n14uhp یک فضای ذخیره ابری به نام AiCloud  در اختیار شما قرار می دهد .


بررسی روتر وایرلس Asus N14UHP 2

شما با این دستگاه یک رابط گرافیکی با امکانات قابل توجهی در اختیار دارید ، در واقع شما برای تنظیم این دستگاه وقتی وارد کنسول تنظیمات این دستگاه می شوید با یک رابط کاربری بسیار زیبا و با امکانات بالا روبرو می شوید مانند دیدن دستگاه های متصل به این دستگاه ، نوع اتصال ، متصل بودن یا نبودن این دستگاه به مودمی که شما برای استفاده از اینترنت وایرلس به این دستگاه متصل کرده اید و امکانات بسیار دیگر .


بررسی روتر وایرلس Asus N14UHP 3

شما همچنین می توانید به راحتی و توسط نرم افزاری که در داخل این دستگاه وجود دارد به اسم EZ Switchاز سهmode  این دستگاه استفاده کنید یعنی حالتهای روتر ، تکرار کننده و اکسس پوینت .


بررسی روتر وایرلس Asus N14UHP 4

مطالب زیر را از دست ندهید

بررسی روتر WR702N تی پی لینک
TP-Link روترِ نانوی بی سیم N(TL-WR702N) ، با سرعت 150Mbps که واقعا کوچک ، مقرون به صرفه و دارای عملکردی بالا می باشد .شما باید مراقب گم نشدن این روتر باشید چرا که احتمال دارد این روتر ، کوچک ترین روتری باشد که تا به حال دیده اید . …
1812 روز قبل
بررسی روتر پر قدرت Asus RT-AC5300
در این مفاله قصد داریم یکی از پر قدرت ترین روتر های مجود در بازار را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم نام این روتر که ساخت شرکت ASUS می باشد RT-AC5300 می باشد ، پس برای اشنایی بیشتر با این محصول در ادامه مقاله همراه ما باشید . …
1859 روز قبل

نقد و بررسی خودتان را بنویسید

تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی